Aikataulu

10.00 Portit avataan

10.15 Aamuflow, Turun Urheiluliitto ry, Marianne Sjöroos ja Pia Sankari
10.40 Madams (Turun Urheiluliiton aikuisten rytminen voimistelu)
10.50 ”Suolisto kuntoon - top 5 parasta vinkkiä” -luento , Vilma Kohonen

11.15 Suomi-jumppa, ANNAsport, Anna-Kaisa Heikell-Kujala
11.40 Salsa, Tanssistudio Flama, Anna Tolppa
12.05 Lenkillelähdöt porrastetusti
12.15 Lavis, Turun Urheiluliitto ry, Sirpa Rönkkönen

12.45 Body, Turun Urheiluliitto ry, Henna Eklund
13.15 Turun Urheiluliiton kilparyhmien esityksiä

13.30 Baila, Tanssiteatteri Eri

13.45 Paras asu kilpailun palkintojenjako

14.00 Muotinäytös, Fashion Team

14:35 Jooga, Oasis Pilates & Yoga, Leena Jyrkkiö
16.00 Portit sulkeutuvat

Ilmoittaudu mukaan!

Varmista paikkasi esteettömään tapahtumaamme jo nyt! Kuntovitonen 2018 alkaa Turussa Urheilupuiston yläkentällä lauantaina 26. toukokuuta kello 10.

Tule mukaan